Bit İlaçlama

Küçük zararlı böceklerden bit nedir ve bitlerden kurtulmak için bit ilaçlama nasıl yapılır,  bununla ilgili bit ilaçlama fiyatları ne kadardır?  İşte detaylar!

Bit nedir?

İnsandan insana kolaylıkla geçebilen ve şiddetli kaşıntıya neden olan bitler genellikle insan saçlarında yaşarlar ve ürerler. Yumurtalarını saç derisine bırakan asalak bir böcek olan bitlerden kurtulmak oldukça zordur. Yumurtaları olan sirkeler, saç teline yapışık kalarak daha uzun süreli bir yaşam sürerler. Bitler, en çok saçlarda gelişen ve üreyen böceklerdir. Ama aynı zamanda insan kasık ya da pubik dediğimiz bölgede bulunan çeşidi de vardır. Elbise bitleri de bir tür olup, yine insan kamı emerek yaşar, fakat elbise iplikleri arasında bulunur.

Hemen iletişime geçin

0541 572 41 61

En uygun fiyat fırsatlarını yakalayın

Bit ilaçlama ve fiyatları

Bilinenin aksine bitler, temiz ve bakımlı saçlara daha çok yerleşmeyi severler. Bitlerden kurtulmak için ilaç olarak öncelikle bit şampuanlardan faydalanılır. Sirkeler bitlere göre daha dayanıklı oldukları için insan vücudunun dışında da uzun süre yaşayabilmektedir. Saçtan yastığa ve kişinin kıyafetlerine geçen sirke, 10-15 gün canlı kalabilir. Sonrasında tekrar bite dönüşme süreci başlar ve bu haşereden kurtulmak sanıldığı kadar kolay olmayabilir. Siz ne kadar kişisel temizliğinizi sağlasanız da evinizdeki bitlerden kurtulmak için daha kesin çözümler aranmalıdır. Bu durumda evin tamamının ilaçlanmaya ihtiyacı olacaktır. Bitlerden kurtulmak için ilaçlama ve fiyatları konusunda bilgi sahibi olmak gerekir. Profesyonel bir destek alarak bu böceklerden kurtulmak gereklidir. Fiyatlar için firmaların belirlediği fiyat aralıkları geçerli olacaktır. İlaçlamalar ve fiyatları konusunda firmadan bilgi alınmalıdır.

bit ilaçlama
bit

Bit ilaçlama

Kişisel ilaçlama ile birlikte, kullanılan yastık, havlu ve evin tamamının ilaçlama gereksinimi doğmaktadır. Çünkü evde bulunan eşyalara yerleşen sirkeler sonrasında bite dönüşecek ve tamamen yok olmayacaklardır. Saçlardaki bitlerden tamamen kurtulmak için evin genelinin ilaçlanması gerekir. Bu konu ile ilgili ilaçlama firmalarından destek alınmalıdır. Bit ilaçlama şirketlerinden haşerelerle ilgili destek almak bu konudaki en etkin yoldur. Özel üretim sıvılarla bit ilaçlama işlemiyle evinizdeki bitlerden ve sirkelerden kurtulmak mümkün hale gelecektir.

Bit ilaçlama fiyatları

Bitlerin yavrusu olan sirkelerin insan dışında 15 gün yaşaması söz konusudur. Kendinizin ve evinizin bitlerden arındırılması bir kereye mahsus bir işlem olmayabilir. Saç ve diğer bitlerden kurtulmak adına ilaçlama şirketinin sağlayacağı hizmetten yararlanmak gereklidir. Bit ilaçlama fiyatları belirlenirken, firmalar bazı hususlara göre fiyatlandırma yaparlar. Bunlar,

  • İlaçlanacak yerin metrekare alanı
  • İlaçlama yaparken kullanılacak yöntem,
  • İlaçlama tekrarının ne kadar olacağı ve ilaçlama süresi fiyatı belirleyen faktörlerdir. İlaçlama konusunda firmadan kokusu ile sizi rahatsız etmeyecek bir ürün kullanmalarını istemeniz avantajınıza olacaktır.

Firmamız İzmit bölgesinde profesyonel bir bit ilaçlama hizmetini sizlerle buluşturmaktadır. Böylece firmamız hijyen şartlarını karşılayan yaşam alanları konusunda her zaman profesyonel bir hizmetin de adresi konumunda yer almaktadır.