Hamam Böceği İlaçlama

Hamam Böceği İlaçlaması Nasıl Olmalıdır?

Dünyanın çok eski tarihlerinden beri yaşayan canlı hamam böceği türleri vardır. Bunlardan birisi size de tanıdık gelebilir; hamam böcekleri. Birçok doğal ve diğer afetlerden sonra bile yaşamlarını sürdürmüşlerdir. Aynı zamanda en can sıkıcı olan konu da, bu canlıların bireysel yaşam alanlarımızda da görülmesidir. Bir kere evinizde veya iş yerinizde bu böceği gördüyseniz, acilen bir hamam böceği ilaçlama firması ile iletişime geçmelisiniz. Çünkü hamam böcekleri, çok hızlı bir şekilde ürerler. Yumurtalarını sırtlarındaki kabukta taşırlar. Bu taşıma kapasitesi 35-40 bandındadır. Girdikleri her alana yumurtalarını bırakabilirler ve tek seferde 200’e yakın hamam böceği yavrusu dünyaya gelebilmektedir. Üstelik bu canlılar ölse bile, yavrulayabilme potansiyeline sahiptirler.

Hemen iletişime geçin

0541 572 41 61

En uygun fiyat fırsatlarını yakalayın

Bir defa bile bu böcekle karşılaştıysanız hemen aksiyon almanız gerekir.

Hamam Böcekleri Nerelerde Yaşar?

Hamam böceği ilaçlama

Bu canlılar, hemen her koşulda yaşayabildikleri gibi özellikle sıcak ve nemli ortamları daha çok severler. İsminden de bu durum anlaşılmaktadır. Evinizin köşelerinde çatlak, delik vb. gibi nem tutucu alanlar varsa buralarda bulunmaları muhtemeldir. Özellikle tuvalet ve banyo gibi ortamlardan türemektedirler. Aynı zamanda bakımsızlıktan oluşan rutubet gibi olaylarda da onlara potansiyel bir yaşam alanı sağlanmış oluyor. Karanlık yerleri seven hamam böcekleri, bodrum ve evinizin ışık almayan odalarında da bulunabilirler. Keza havalandırması az veya hiç olmayan konumlardan da çıkmaktadırlar.

Bu canlılarla karşılaşmak istemiyorsanız, sizlere de düşen bazı sorumluluklar vardır.

Bunlardan bazılarını sizler için derledik;

– Yemeklerinizi ve bulaşıklarınızı açıkta bırakmayın,

– Banyo, tuvalet gibi ortamların delik, çatlak gibi alanlarını kontrol edin. Var ise kapatın,

– Odalarınızı sık sık havalandırın,

– Çöplerinizi günlerce bekletmeyin, her gün boşaltmaya özen gösterin,

– Sıhhi tesisatınızı kontrol edin, sorun varsa düzeltin,

Hamam Böceği İlaçlaması Nasıl Yapılır?

Sıtma, verem, kolera gibi hastalıkları taşıyan bu canlılar, insanlarla temas ettiklerinde bulaştırıcı özelliğe sahiptir. Dolayısıyla herkes tarafından dikkat edilmesi gereken önemli bir husustur. Hamam böceği ile mi karşılaştınız? İlk yapmanız gereken şey, uzman bir hamam böceği ilaçlama firmasına danışmak olmalıdır. Evinize ya da herhangi bir yaşam ortamınıza gelen profesyonel ekip öncelikle sahada bir keşif çalışması yapar. Hamam böceğinin yuvaları tespit edilir. Akabinde bu hamam böceğinde hangi kimyasalın kullanılacağını belirlemek üzere böceğin cinsi saptanır. Hamam böcekleri kendi içerisinde 30 farklı türden oluşur. İnsan hayatında en çok karşılaşılanı ise ‘kahverengi renkte olan hamam böcekleridir.’ Daha sonra bu canlıların hangi yollardan geçtiğinin değerlendirilmesi yapılmaktadır. Bu analizlerin sonucunda ilaçlama çalışmasına başlanır. Hamam böceği ilaçlama fiyat konusunda hiçbir endişeniz olmasın. Bu anlamda en uygun fiyat garantisi ve kesin sonuçlarla hizmet vermekteyiz.

Bu ilaçlama yöntemlerinden en çok kullanılanı ve tercih edileni ise jel bazındaki ilaçlardır. Bu metod ile hamam böceğine bulaşan jel, yuvasına gittiğinde onu öldürecektir. Bu böcekler, kendi ölülerini de yemektedir. Dolayısıyla ölü hamam böceğini yiyen bir diğeri de ölecektir. Bu durum, dalgalar halinde yayılarak zincirleme bir etki oluşturacaktır. Böylece kısa süre içerisinde bu canlılar tamamen hayatınızdan çıkmış olacak.

Karamürsel İlaçlama

Yorum yapın